M&K TECHNOLOGY

Sme rodinná firma, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1990. Začínali sme predajom výpočtovej a kancelárskej techniky. V súčasnosti sme autorizovaný THULE Partner pod značkou THULE-CENTRUM. V roku 2022 sme sa rozhodli naše portfólio služieb rozšíriť aj o prenájom luxusných karavanov a poskytnúť tak našim zákazníkom špičkové služby aj v tejto oblasti.

Na prenájom poskytujeme luxusné karavany značky BENIMAR, ktoré vám ponúknu dostatok priestoru a pohodlia pri šoférovaní aj samotnom bývaní.

Vydajte sa s nami za nezabudnuteľným zážitkom. Vezmite si všetko so sebou a vychutnajte si pocit nezávislosti a slobody na kolesách.

V cene prenájmu karavanu máte aj diaľničné známky (SK, CZ, AT).

​​Karavany budú pre vás pripravené dokonale čisté – dezinfikovane ozonovým generátorom, komplet poistené, s plnou nádržou PHM, Vody (105L), plynovej fľaše (10KG), doplnenými prevádzkovými kvapalinami, vybavené kvalitnou MotorHome navigáciou (2023).

Ako darček od nás dostanete kávovar Dolce Gusto s balíkom kávy LUNGO a výrobník sódy LimoBar s Co2 bombou a fľašou na celú dobu prenájmu zadarmo.

Samotné prevzatie karavanu, spolu so skúšobnou jazdou prebieha v Bratislave na adrese – Rožňavská 1 – THULE CENTRUM

Prenajmite si u nás karavan ešte dnes a získajte zážitok, aký nezískate nikde inde. KARAVAN skrátka treba zažiť.

HOME IS
WHERE WE
PARK IT

Novinka 2023